Manisa Beyaz Catering


Şirketimiz "İyi Yemek İyi Hayat" sloganı ile yola çıkmıştır. Manisa ilindekki kuruluşlara da kaliteli ve güvenli yemek hizmeti sunma amacıyla hizmetlerine devam etmektedir.

 

25 yıllık tecrübemizle Türkiye geneli birçok kamu kurum ve kuruluşlarının resmi yemek ihalelerini almış ve eksiksiz bir şekilde hizmetleri tamamlamıştır. Şirketimiz her zaman insan, sağlık, kalite odaklı bir politika izlemiş ve "İyi Yemek İyi Hayat" sloganıyla kaliteli ve güvenilir yemek yapma gayretinde olmuştur.

 

Malzeme tedariği yaparken ismi tanınmış, kaliteli, güvenilir tedaarikçiler seçilmekte ve uzman kadromuz tarafından gerekli tüm kontroller yapılarak satınalma işlemi tamamlanmaktadır. Firmamız tecrübeli kadromuzla ve gıda mühendisi ve diyetisyen kontrolleri ile kaliteli ve güveniliryemeğin merkezi haline gelmiştir.

 

Firmamız düzenli olarak İl Gıda Tarım Orman Müdürlüğü tarafından denetlenmekte ve ürün analizleri yapılmaktadır. Denetimler sonunda İl Gıda Tarım Orman Müdürlüğü tarafından örnek gösterilen firmalar arasında yer almaktayız.